BAYAN DERİ YELEK MODELLERİ

Değişen renk ve model seçenekleriyle bu seneye de uyum sağlamayı başaran deri yelekler, bu sene bayanların gözdeleri arasında. Bu sene bayanlar, elbise, gömlek, badi ve basic bir tişört ne giyerlerse giysinler, üstlerine aldıkları bir deri bayan yelekle olduklarından daha da şık görünecekler.

Daha çok kısa formlarda görmeye alışık olduğumuz, spor tarzda deri yelekler, bu sezon kalça altına kadar inen modelleriyle ön plana çıkıyor. Fermuarlı, önden ya da yandan düğmeli çeşitleriyle, kapatıldığında tam bir jileyi andıran deri bayan yelekler, beli saran özellikleriyle karşımıza çıkıyor. Beli sarmasının bir avantajı olarak, hem daha ince hem de daha feminen görünmeye de yardımcı oluyor. Likralı kumaş pantolonlar, deri detaylı taytlar, skinny jeansler ya da kısa etekli elbiseler ve platform veya dolgu taban deri çizmeler ile kombin edilmeye elverişli olan uzun deri bayan yelekler, kış için ideal olduğu kadar, bayanlara kullanım kolaylığı sağlayacak ve her ortam da rahatlıkla giyile bilecek model ve renklerde tasarlanmışlar.

Püsküllü, kapüşonlu, kürk detaylı, bağcıklı, fermuarlı, zımbalı, çivili, pullu, desenli ve çok cepli, bir, üç ve dört düğmeli modelleri ile her bayanın zevkine göre farklı formlarda tasarlanmış olan bayan yelekler siyah, kahverengi, kırmızı, devetüyü, beyaz, yeşil, mavi gibi birçok canlı renkte hazırlanmış. Kısa ve uzun başta olmak üzere birden fazla modeliyle alıcılarını bekleyen bayan yeleklerle hala tanışmadıysanız, kış bitene kadar hemen bir tane edinmelisiniz.