BAYAN TUNİK GÖMLEK

Tunikler birçok çeşit ve modeliyle bu sezonda da karşımıza çıkmaya devam ediyor. Hem rahatlığı hem de şıklığı yakalayabildiğimiz bayan tuniklerin en çok tercih edilen çeşidi gömlek şeklinde olan tunikler. Tunik gömlekler hem fiziksel kusurları örtüyor hem de güzel olan kısımları ön plana çıkarıyor. Bu açıdan tunikler bayanların vazgeçilmezi haline geliyor. Tunikler, her tarzdan bayana hitap edebilirken çeşitli ortamlarda şıklığı yakalamamızı sağlıyor.

Her şeyden önemlisi yine vücut tipimize uygun bir tunik gömlek seçmek. Örneğin kalçalarınız çok büyükse alttan büzgülü bir tunik seçerseniz, büyük olan kalçalarınız daha da büyük görünecektir. Omuzlarınız genişse karpuz kollu tunik gömleklerden uzak durmalısınız. Göğüsleri büyük olan hanımların v yaka modelleri ve anvelop kesimli modelleri tercih etmelerinde fayda var. Bayan tunik gömleğiniz size ne çok dar ne de çok bol gelmelidir. Bel kısmı hafifçe oturan bir tunik gömlek seçerseniz belinizde olduğundan daha ince görünecektir.

Bayan tunik gömleklerin de birçok çeşidi mevcut. Bebe yakalı, klasik yakalı, tam ya da yarım düğmeli tunik gömlekler gibi çok sayıda seçeneğiniz var. Altına taytla ve ya slim fit pantolonlarla da çok şık duran tunik gömlekleri seçerken vücut yapınıza da dikkat ederseniz sizden daha şıkı olmayacaktır. Bayan tunik gömleklerde ayakkabı seçiminde de özgürsünüz. İsterseniz babetlerle, spor ayakkabılarla, dolgu topuk ve ya boru topuklu ayakkabılarla spor ve hoş görünebilirsiniz.