CROP TOPS BLUZLAR

Crop top ya da kısa bluzlar, ilkbahar ve yaz aylarında en çok tercih edilen parçalardan birisidir. Yılın trendi olan crop tops bluzlar serin, biraz seksi, aynı zamanda da günlük hayatta giyilebilecek kıyafetlerdir. Bu kısa bluzlar oldukça bağışlayıcı ve her vücut tipine sahip bayana da oldukça yakışıyor.

Kısa bluzları seçerken dikkat etmemiz gereken noktalardan biri ve en önemlisi, seçeceğimiz bluzun uzunluğudur. Eğer bu tip modelleri açık saçık kıyafetler olduğu için tercih edemiyorsanız, bluzunuzu daha kapalı bir hale getirebilirsiniz. Sadece göğüs alanı altında kalan kısım açık olan modelleri tercih edebilirsiniz. 1 ya da 2 parmak açıklık bile crop tops modası için yeterlidir. Ayrıca bu tarzda giyinmek boyunuzu daha uzun gösterebilir. Karın bölgenizde fazlalıklarınız varsa daha uzun bluz modellerini tercih edebilirsiniz. Kısa bluzlarınızı düşük bel parçalarla bir araya getirmek yaptığınız en kötü seçim olacaktır. Mümkün olduğunca, kısa bluzlarınızı yüksek belli parçalarla kombin yapmalısınız. Ayrıca bu tarzda yapacağınız kombinlerde teniniz daha az görünecektir.  Teninizin daha az görünmesi için başka bir yöntem de kısa bluzunuzu blazer ceketler, hırkalar, yelekler veya kot ceketler gibi parçalarla birlikte kullanmaktır.

Bunların dışında crop tops bluzlarınızı bir katman parçası olarak da kullanabilirsiniz. Hala crop tops modası size çıplak geliyorsa, bu tarzdaki bluzlarınızı katman parça olarak rahatlıkla tercih edebilirsiniz.  Gömleklerinizin üstüne giyebileceğiniz bluzlarla oldukça hoş görüneceksinizdir.